Na kontaktoni

Guangzhou Frontop Computer Graphics Technology Co, Ltd

Adresë

Nr 18. Instituti Bujqësore Makineri, Nr 261 Wushan Street, Tianhe District, Guangzhou, China.

telefon

0.086-13829709774
0.086-15622169100

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite
e shtunë, e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

WhatsApp Online Chat!